Ваги з таймером – дуже корисна річ в арсеналі справжнього шанувальника якісної кави. Точність вимірювання, швидкість реакції на зміни ваги та вбудований таймер, дозволять Вам досягати стабільності у приготуванні кави та отримувати завжди один і той самий результат.
Існує чотири режими:
1. Розумний режим для приготування кави в пуровері. Поставте пуровер з фільтром для кави і натисніть кнопку, через 3 секунди шкала автоматично почне тарувати. Насипте каву, та ваги автоматично знову тарують через 3 секунди. Потім почніть наливати воду для приготування кави. Електронні ваги автоматично почнуть час і зважування.
2. Загальний режим, Ви можете зважувати та засікати вручну.
3. Розумний режим приготування еспресо. Поставте кавову чашку на електронні ваги, ваги таруватимуть автоматично. Коли еспресо почне екстракцію, електронні ваги починають автоматично рахувати та зважувати.
4. Режим пропорції кави: Перший крок, покладіть чашу і натисніть кнопку, шкала автоматично таруватиме. Крок 2. Насипте каву в чашу фільтра і електронна шкала автоматично почне тарувати. Почніть наливати воду в чашу. З лівого боку дисплея буде показано співвідношення кавового порошку до влитої води. У будь-якому режимі шкала не будн автоматично зупинятиме час, поки ви не натиснете кнопку таймера.
Існує чотири режими:
1. Розумний режим для приготування кави в пуровері. Поставте пуровер з фільтром для кави і натисніть кнопку, через 3 секунди шкала автоматично почне тарувати. Насипте каву, та ваги автоматично знову тарують через 3 секунди. Потім почніть наливати воду для приготування кави. Електронні ваги автоматично почнуть час і зважування.
2. Загальний режим, Ви можете зважувати та засікати вручну.
3. Розумний режим приготування еспресо. Поставте кавову чашку на електронні ваги, ваги таруватимуть автоматично. Коли еспресо почне екстракцію, електронні ваги починають автоматично рахувати та зважувати.
4. Режим пропорції кави: Перший крок, покладіть чашу і натисніть кнопку, шкала автоматично таруватиме. Крок 2. Насипте каву в чашу фільтра і електронна шкала автоматично почне тарувати. Почніть наливати воду в чашу. З лівого боку дисплея буде показано співвідношення кавового порошку до влитої води. У будь-якому режимі шкала не будн автоматично зупинятиме час, поки ви не натиснете кнопку таймера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coffee scale |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Тип елементів живлення | інші |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Грам, Кілограми |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




