
Пуровер Hario V60 01 білий пластиковий на 1-2 чашки vd-01w
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: VD-01W
+380 (50) 265-50-63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий пуровер Hario V60 01 – це ідеальне рішення для любителів альтернативного заварювання кави. Завдяки конічній формі та спіральним ребрам на внутрішній поверхні, він забезпечує рівномірну екстракцію, розкриваючи всі нюанси смаку та аромату напою.
Матеріал: міцний харчовий пластик (термостійкий)
Розмір: 01 (до 250 мл кави за раз)
Легкість та зручність: компактний, легкий та ідеально підходить для дому, подорожей або офісу
Сумісність: використовувати з фільтрами Hario V60 01
Догляд: легко миється, можна використовувати в посудомийній машині
Чудовий вибір для тих, хто хоче насолоджуватися якісною кавою в будь-яких умовах!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Пуровер |
| Матеріал | Пластик |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 200 мл |
| Колір | Білий |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал ручки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

