
Сервер графін Hario V60 1000мл
685 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VCS-03B
+380 (50) 265-50-63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сервер-графін Hario V60 (1000 мл) – ідеальний вибір для великих порцій кави
Hario V60 Server 1000 мл – це місткий і стильний графін із термостійкого скла, створений для тих, хто любить готувати каву у великих об’ємах. Завдяки зручній пластиковій ручці та кришці, він забезпечує комфортне використання навіть при високих температурах.
Основні характеристики:
Об’єм: 1000 мл – підходить для 4-7 порцій кави
Матеріал: міцне термостійке скло, яке не вбирає запахи
Пластикова ручка та кришка – для зручного використання та безпеки
Сумісність: ідеально підходить для пуроверів Hario V60 (02, 03)
Легка очистка: можна мити в посудомийній машині
Hario V60 Server 1000 мл – чудове рішення для кавових гурманів, які цінують якість і комфорт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Чорний |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴
