
Брелок у вигляді кавомолки Angel's Co. 01
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 265-50-63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 2*5см
Ідеальний аксесуар для кавоманів та професійних баристів.
Виготовлений із високоякісної сталі, має компактний розмір та дозволяє зручно носити ключі чи інші предмети на підвіски.
Оригінальний дизайн стане гарним доповненням до будь-якого образу. Відмінний подарунок для всіх, хто любить каву та бажає висловити свою пристрасть до неї стильним способом.
Елементи кріплення брелка максимально міцні, це забезпечить довгу експлуатацію аксесуара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angel's Co. |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 15 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Емаль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
