Comandante C40 MK4 Nitro Blade - нова версія однієї з найкращих кавомолок у світі, справжня легенда серед ручних кавомолок. Надійна та високоточна кавомолка з широким діапазоном помелу, що поєднує високу якість матеріалів з лаконічним та стильним дизайном.
Кавомолка забезпечує рівномірний та якісний помел як для еспресо, так і для ручних способів заварювання кави.
Матеріал та конструкція жорен є результатом багаторічних досліджень та розробок інженерів компанії Comandante. При виробництві жорен Nitro Blade використовується високолегована нержавіюча сталь з високим вмістом азоту - високоміцна сталь, яку застосовують, наприклад, в авіаційній промисловості.
Геометрія жорен оптимізована для досягнення високої продуктивності та рівномірного помелу. Центральна вісь кавомолки зафіксована всередині корпусу за допомогою двох невеликих кулькових підшипників, що знижує зусилля під час помелу кави і в результаті дає стабільний і рівний помел без пилу.
Нержавіюча сталь - ідеальний матеріал для роботи з харчовими продуктами, надійний та безпечний для здоров'я. Саме тому з нержавіючої сталі виготовлені не тільки жорна, а й корпус, вісь та всі деталі механізму кавомолки. Кавомолка Comandante взагалі не містить алюмінію.
Для виробництва деяких деталей, ємностей для кави та внутрішньої частини корпусу Comandante використовує високоякісні полімери, які не містять BPA та відповідають найсуворішим стандартам безпеки харчових продуктів. А ще ці матеріали розраховані на довгі роки інтенсивного використання!
Comandante любить натуральне дерево. Ручки з масиву дуба, виготовлені в німецькому місті Шварцвальд, напрочуд ергономічні та красиві завдяки унікальній структурі дерева та чудовій якості виготовлення!
І трохи про земне. Система Comandante Click забезпечує повний контроль за будь-яким методом заварювання. Розмір помелу відповідає кількості клацань, що дозволяє легко регулювати процес приготування кави та повторювати відмінний результат знову і знову.
Ідеальний ступінь помелу може змінюватися в залежності від кави, але ми можемо дати вам кілька початкових порад:
Турка - 5-10 клацань
Еспресо, гейзерна кавоварка - 10-15 клацань
Пуровер та фільтр-кава - 15-20
Капінг та френч-прес - 25-30 клацань
Комплектація:
- кавомолка
- дві ємності для кави (прозора для змеленої кави, темна з кришкою для її зберігання)
- пензлик для чищення
- Чохол для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comandante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 35 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 30 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
- Ціна: 12 490 ₴









