
Пуровер Hario V60 02 Punch Pink пластиковий на 1-4 чашки
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: VD-02-TPP-A
оронка Пуровер Hario V60 02 - це ідеальне рішення для приготування від 1 до 4 порцій якісної фільтр-кави. Завдяки мінімальній вазі та високій міцності, цей пуровер легко взяти з собою в дорогу. Спеціально розрахована конусна форма забезпечує акуратність приготування та легкість користування.
Особливості:
Мінімальна вага та висока міцність: Пуровер можна легко взяти з собою у відпустку, ділову поїздку чи подорож.
Спеціальна конусна форма: Забезпечує максимальне розподіл кави під час заварювання та правильну циркуляцію завдяки наявності спіральних ребер.
Пластик: Легко миється і не впливає на аромат кави.
Характеристика:
У найширшій частині: 13.7 см
Діаметр: 11.5 см
Висота: 10 см
Вага: 130 г
Об'єм: 400 мл
Матеріал: Акрилонітрил-стирольна смола
З пуровером Hario V60 02 ви зможете насолоджуватися ароматним напоєм у будь-який момент, будь то ранок вдома або перерва під час подорожі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Пуровер |
| Матеріал | Пластик |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 400 мл |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Глибина | 116 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал ручки | Пластик |
- Ціна: 460 ₴




